Szanowny Skaterze,

być może już dotarła do Ciebie informacja o tym, że 9 maja 2015 w Ząbkowicach Śląskich odbędzie się The Frankie Contest. Są to zawody otwierające już trzeci cykl Skateboardowego Grand Prix Polski. Swój udział potwierdziło już sporo ekip, a kolejne z pewnością zachęci możliwość wspólnej jazdy z ziomkami z różnych części Polski – oraz oczywiście wypasiona pula nagród w wysokości 6 000,- zł, z przewidzianą nagrodą główną za pierwsze miejsce 1 500,- zł.

Skateboardowe Grand Prix Polski jest jednym z działań Stowarzyszenia Polska Asocjacja Skateboardingu, które ma na celu podniesienie standardów w polskiej deskorolce, promocję skateboardingu, współpracę środowisk z różnych części kraju, wymiane doświadczeń oraz wspólne działanie na rzecz rozwoju skateboardingu. Idea polega na przeprowadzeniu profesjonalnego cyklu imprez deskorolkowych, których wynikiem jest obiektywny ranking skaterów biorących udział w cyklu. Wszystkie przystanki Skateboardowego Grand Prix Polski są sędziowane jednolitym systemem zgodnym z World Cup of Skateboarding, oraz organizowane według określonych wytycznych, jednakowych dla wszystkich organizatorów. Wyniki całego cyklu są sumowane, tworząc jasną klasyfikację polskich skaterów.

Dzięki udziale w Skateboardowym GP Polski, skaterzy mają większą szansę na zostanie dostrzeżonym i lepsze możliwości nawiązania profesjonalnej współpracy z dużymi deskorolkowymi firmami – zarówno polskimi jak i zagranicznymi. Natomiast z perspektywy firm deskorolkowych, ranking zachęca do wspierania najlepszych skaterów.

Plan imprezy 9.05.2015:

11.30 – zapisy
13.00 – start zawodów
18.00 – afterparty, chill & grill

Wpisowe: 10,- zł

Noclegi blisko skateparku, 45 pln/osoby: 74 816 06 71

Zawody sponsorują: Systemsklep.pl, Monument.pl, Miniramp.pl, Fresh Skateshop, HUF, Locals Skateboards, GoPro, sluchawki24.pl, streetstore.pl, Pelikan team i Fortis – duże podziękowania dla nich wszystkich!
Imprezie patronują urząd miasta Ząbkowic Śląskich i OSIR.

Do zobaczenia na desce w Ząbkowicach Śląskich!

W imieniu Zarządu stowarzyszenia Polska Asocjacja Skateboardingu,

Boniek Falicki

Drukowanie